Зелена енергетика – публічні аукціони в системі Прозорро.Продажі

Весь світ наближається до переходу на зелену енергетику, і Україна не стоїть осторонь. 27 грудня 2019 року за рішенням Кабінету Міністрів на сайтах системи ProZorro.Sale https://sale.uub.com.ua/filter/green-energy розпочато торгівлю чистою енергією. При продажу альтернативних джерел енергії їх вартість зменшиться.

Виробництво чистої електроенергії — це інноваційна ідея, яку можна перетворити на прибутковий бізнес. Сонячна енергія, сила потоків вітру та потік великих обсягів води використовуються як ресурси в цій області. Ці ресурси є безвідходними та безкоштовними.

Сонячна енергія найбезпечніша. Це не шкодить людям та навколишній природі в процесі видобутку. Традиційні горючі види палива сприяють виникненню антропогенних катастроф, забрудненню навколишнього середовища та прояву раку у людей. Попит на зелену енергію зростає щодня. Повітряна енергія активно використовується в Західній Європі, Америці, Китаї. Сонячна енергія активно використовується в південних регіонах Європейського Союзу. Відомі світові організації переходять на зелену енергію, про що заявляють у своїх рекламних слоганах. Альтернативна енергетика має ряд переваг перед звичайними методами виробництва електроенергії:

  1. Доступність,
  2. Немає шкідливих речовин,
  3. Перспективи розвитку сфери.

В Україні розвиток зеленої енергетики набирає обертів, оскільки багато людей готові припинити використання викопного палива для виробництва електроенергії. Сьогодні обсяг споживання альтернативної енергії в українській державі не перевищує 2%, тоді як у Західній Європі такий показник сягає 50-70%. Но високі ціни на альтернативну енергію обмежують багатьох людей переходити на неї. Зниження тарифів на електроенергію, вироблену від вітрогенераторів та сонячних панелей, може спонукати більшу кількість громадян перейти від традицій до нових технологій.

Зелений тариф (також відомий як Feed-in тариф) — це спеціальний механізм, створений з метою розвитку виробництва альтернативної чистої та безпечної енергії. Сьогодні в Україні вартість чистої електроенергії залишається надзвичайно високою, але уряд вже зробив кілька рішучих кроків у цьому напрямку. Безкоштовний продаж зеленої електроенергії на інтернет-аукціонах ДП «Прозорро.Продажі» безпосередньо стимулюватиме виробників, а також значно знизить ціну на зелену енергію в Україні.

Щоб розпочати торгівлю альтернативною електроенергією, вам потрібно зареєструватися на офіційному сайті в системі ProZorro.Sale, як приклад, «Українська універсальна біржа» дозволяє працювати в цій галузі. Організація має великий досвід та велику базу клієнтів.

Продаж чистої енергії на відкритих аукціонах ProZorro.Sale прискорює розвиток українського ринку виробників енергії. Також операції залучають до країни іноземний капітал у формі інвесторів з інших держав, зацікавлених у вдосконаленні та розробці безпечних для природи технологій.

Фахівці «Української універсальної біржі» sale.uub.com.ua допоможуть вам якісним сервісом та технічною підтримкою. Консультації з питань торгівлі зеленою енергією проводяться за допомогою особистого менеджера. Новачки можуть ознайомитися з основами справи за допомогою відео на YouTube на офіційному каналі УУБ. Підписка допоможе вам отримувати останні новини та бути в курсі майбутніх аукціонів.