УУБ – лідер у сфері онлайн торгів в Україні

З 2016 року в Україні був розпочатий інноваційний проект – Прозорро.Продажі, головною метою якого стало створення відкритого та прозорого ринку держмайна. За невеликий час свого існування, ця електронна торгівельна система встигла проявити себе в якості надійного та ефективного інструменту боротьби з корупцією.

Так як вона є лише центральною базою даних, то в ній не передбачено необхідного функціоналу для проведення онлайн аукціонів. Тому цю функцію виконують електронні торгівельні майданчики, такі як УУБ – Українська універсальна біржа.

Ця товарна біржа була створена в 1997 році і на даний час являється однією з найбільших в Україні. Тут надається повний спектр біржових послуг. Придбати на цій торгівельній платформі можна усе, що завгодно: нерухомість, землю, транспорт, тощо. Досить скоро буде відкритий ринок сільськогосподарських земель. Дізнатися новини щодо продажу землі в Україні можна тут https://uub.in.ua/news.

Головні напрямки діяльності УУБ

Проведення відкритих онлайн аукціонів з продажу:

 1. державного та комунального майна;
 2. необробленої деревини;
 3. металобрухту та іншим видів вторинної сировини;
 4. земельних ділянок та прав на їх оренду;
 5. списаного майна (держрезерву);
 6. майна збанкрутілих підприємств;
 7. кредитних портфелів;
 8. сільськогосподарської продукції;
 9. транспортних засобів;
 10. нерухомості усіх видів (комерційної, житлової та промислової);
 11. прав на видобування нафти, природнього газу чи інших видів корисних копалин, тощо.

На цій біржі реєструють продавців та покупців, а також забезпечують законне підписання між ними договорів купівлі-продажу та внутрішніх або зовнішніх контрактів на експорт. Також тут надають якісні консультаційні послуги та надійну правову підтримку під час підписання угод. При необхідності можна замовити незалежну експертну оцінку майна.

Таким чином, на цій біржі можна отримати увесь спектр біржових послуг, які можуть потребуватися потенційним покупцям чи продавцям лотів – державним та комунальним підприємствам. У якості учасників змагань за право придбати лот тут можуть зареєструватися не лише підприємства будь-якої форми власності, але й фізичні особи.

На цій біржі державні підприємства також оголошують публічні закупівлі сировини чи товарів, які можуть бути необхідними для ведення їх промислової чи виробничої діяльності. На даний час УУБ є найпопулярнішим електронним торгівельним майданчиком, акредитованим системою Прозорро. І це не дивно, так як тут надається широкий спектр біржових послуг, а користуватися сайтом дуже зручно як продавцям, так і потенційним учасникам торгів.

Опубликовано в рубрике Блог